Hakkımızda

HAKKIMIZDA
TEDSAN kalitesi ile kendini kanıtlamış ürünleri, güvenilir işçiliği ve 50 yılı aşkın tecrübesi ile dişli üretiminde uzman bir kuruluştur. Ulusal ve uluslararası alanda, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için hızlı ve çözümsel yaklaşımlar sergilemektir. Müşteri memnuniyeti sağlamak ve TEDSAN adını sektöründe kalıcı kılmak temel yaklaşımımızdır. ISO 9001-2008 ve TÜV kalite belgelerimiz ile imalatlarımız da; ulusal ve uluslararası standartlara ve mevzuata uymak kalitemizin önemli bir unsurudur.

MİSYONUMUZ
Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır.

VİZYONUMUZ
Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek,kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliğini sağlayarak örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Tutku, Saygı, Dürüstlük, Disiplin, Uygulamada Mükemmellik, Müşteri Memnuniyeti, Yenilikçilik, Daima En İyi Olmak Başlıca Değerlerimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı kalite politikası benimsemiştir.
İletişime Geç